PŁATNOŚCI PAYPO

Kup teraz, zapłać za 30 dni lub rozłóż kwotę na 4 niskie raty.

Kupujesz, ale nie płacisz! Bo płacisz później, nawet za 30 dni.

Zamawiasz jak zwykle w sklepach obsługiwanych przez PayPo. Odbierasz zakupy, sprawdzasz, czy Ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po złożeniu zamówienia. Bez żadnych dodatkowych kosztów i rejestracji.

Jak to działa?

Składając zamówienie wybierasz opcję "Zapłacę później z PayPo".

Podajesz nam swoje podstawowe dane, a PayPo płaci za Ciebie rachunek.

Otrzymujesz swoje zakupy na adres wskazany podczas procesu zamówienia.

Masz 30 dni od złożenia zamówienia na zapłatę lub zwrot zamówionych produktów.

Korzyści wynikające z tej formy płatności

FAQ

Nie. Do skorzystania z płatności PayPo wystarczą podstawowe informacje podane w formularzu rejestracyjnym. Dostęp do panelu Klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz mailem, wysłanym na podany przez Ciebie adres e-mail.

Możesz zapłacić przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub szybkimi płatnościami online – jak Ci wygodniej. Numer konta do wpłaty otrzymasz mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Dla Twojej wygody udostępniamy panel Klienta – nie masz obowiązku logować się do niego, ale możesz. Tam masz bieżący podgląd wszystkich ważnych informacji.

Tak, wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia, a Ty nie podajesz żadnych danych dostępowych do swojego konta.
Nie. Korzystając z płatności PayPo w ciągu 30 dni zapłacisz tylko tyle, ile wynosi wartość zamówienia – bez dodatkowych opłat. W przypadku spłaty w ratach, Ofertę dla Ciebie prezentujemy w podsumowaniu mail, Umowie, w panelu Klienta. Nie musisz decydować sie od razu.

Nie martw się, nic sie nie stanie. Twoja płatność zostanie automatycznie rozłożona na 4 wygodne raty.

Po prostu nie zapłacisz. Twoja transakcja zostanie anulowana w naszym systemie.