...

DARMOWA WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 249 ZŁ

Jak wybrać sukienkę na wesele? Idealna sukienka na wesele!

Wielka uroczystość Twoich znajomych lub członków rodziny nadchodzi wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz jaką sukienkę na wesele wybrać? Musisz mieć na uwadze, że tego dnia najważniejszą kobietą wieczoru jest Panna Młoda i Twój strój nie powinien przyćmić kreacji wybranki tego wieczoru.

Jaka więc sukienka na wesele w roli gościa będzie najbardziej odpowiednia?

Wybierając się na wesele w roli gościa, kategorycznie nie powinnaś ubierać białej sukienki (i bardzo zbliżonych kolorów, na przykład kremowego). W miarę możliwości, postaraj się także unikać długich sukni.  Wesele to uroczystość, która trwa zazwyczaj przez długie godziny, dlatego Twoja sukienka musi zapewnić Ci wygodę oraz swobodę ruchów. Mając na uwadze te aspekty nie można także zapomnieć o tym, że sukienka powinna być elegancka – zgodnie z wydźwiękiem tego wielkiego wydarzenia.

Warto ubrać sukienkę na wesele, nawet jeśli nie mamy w zwyczaju ich nosić – sukienka na weselu jest najbardziej elegancka i ma znaczną przewagę nad kombinezonami czy spodniami i elegancką koszulą. Najczęściej wybieranymi sukienkami, są sukienki koktajlowe lub sukienki wieczorowe.

Ważne jest, aby sukienka została dobrana tak, aby pasowała do Twojej figury

Jeżeli Twoja figura przybiera kształt „jabłka”, to powinnaś wybrać sukienkę z odcięciem na wysokości biustu, co pozwoli na ukrycie brzucha. W przypadku, gdy możesz pochwalić się zgrabnymi nogami, powinnaś wybrać sukienkę przed kolano lub dłuższą z rozcięciem – taki strój sprawi, że wyeksponujesz swoje smukłe nogi, o to chodzi!

Gdy bardzo dbasz o figurę i możesz pochwalić się wyglądem na styl „klepsydry”, to możesz śmiało zdecydować się na bardziej obcisłe kreacje, które sprawią, że Twoje walory zostaną wyeksponowane, a wcięcie w talii podkreślone.

 

Sprawdź poniżej nasze propozycje sukienek na wesele w 2022 roku!

79,93 

97,18 

108,68 

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.